Nacionālās hokeja līgas (NHL) čempionātā Zemgus Girgensons un Bufalo "Sabres" piedzīvoja trešo zaudējumu četrās spēlēs, ceturtdien ar 2:3 piekāpjoties Florida "Panthers" hokejistiem.

Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja 15 minūtes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa vārtiem un veica četrus spēka paņēmienus, uzvarot arī 33 procentos iemetienu. Mača noslēgumā latvietim bija neitrāls lietderības koeficents.

Spēles pirmajā trešdaļā abus vārtus "Panthers" komandai guva Jaromirs Jāgrs, bet otrajā periodā Džeiks Makkeibs vienu "golu" "Sabres" komandai atguva. Trešajā trešdaļā Aleksandrs Barkovs pēc Jāgra piespēles atjaunoja divu vārtu pārsvaru, bet spēles gala rezultātu panāca Tailers Eniss.

"Sabres" ar diviem punktiem četrās spēlēs ir 11. vietā Austrumu konferencē.