Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārajā čempionātā zaudējumu pēc trīs uzvarām otrdien, 30. janvārī, piedzīvoja Zemgus Girgensona pārstāvētā vienība Bufalo "Sabres", kas viesos ar 1:3 (0:0, 0:1, 1:2) piekāpās Ņūdžersijas "Devils".

Pirms šī mača "Sabres" pirmo reizi sezonā uzvarēja trīs mačus pēc kārtas, turklāt pēdējos divus "sausā", bet tagad pārtrūka NHL pastarītes veiksmīgā sērija.

Girgensons šoreiz laukumā bija 15:51 minūti, reizi meta pa pretinieku vārtiem, bet viņa lietderības koeficients bija negatīvs "-1".

Otrā perioda sestajā minūtē Mailzs Vuds guva mājinieku pirmos vārtus, bet pēc 20 minūtēm Teilors Hols panāca 2:0. Piecas minūtes pirms pamatlaika beigām vairākumā Džeiks Makeibs vienus vārtus atguva, tomēr izglābties no zaudējuma "Sabres" neizdevās. Pēdējā minūtē, kad "Sabres" vārti bija tukši, trešo "golu" mājiniekiem guva Kails Palmjeri.

NHL kopvērtējumā "Sabres" ar 37 punktiem ir Austrumu konferences vājākā komanda un ieņem priekšpēdējo vietu visas līgas vērtējumā.