Neveiksmīgo sezonas sākumu turpina latviešu uzbrucēja Zemga Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" komanda, kas trešdien ar rezultātu 1:4 (0:1, 0:1, 1:2) piekāpās Anaheimas "Ducks" komandai.

Šis "Sabres" hokejistiem bija sestais zaudējums šīs sezonas septiņās spēlēs.

Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja 16:51 minūti, un izdarīja vienu metienu pa vārtiem, veica divus spēka paņēmienus, bloķēja divus pretinieku metienus, uzvarēja 42 procentos iemetienu, kā arī 1:37 minūtes nospēlēja vairākumā, bet 4:26 minūtes pavadīja mazākumā. Latvietis spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficentu "-1",

"Ducks" komandā ar "hat-trik" jeb trīs gūtiem vārtiem izcēlās Korijs Perijs, bet reizi precīzs bija Raiens Keslers. Tikmēr "Sabres" vienīgos vārtus guva Tailers Eniss.

"Sabres" ar diviem punktiem septiņās spēlēs NHL Austrumu konferences kopvērtējumā ierindojas pēdējā, 16.pozīcijā.