Ar divām rezultatīvām piespēlēm Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē izcēlies latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons, palīdzot Bufalo "Sabres" komandai izcīnīt trešo uzvaru sezonā.

"Sabres" komanda otrdien ar rezultātu 5:4 (0:1, 2:0, 2:3) pēcspēles metienu sērijā izbraukumā pārspēja Sanhosē "Sharks" vienību.

Abas piespēles Girgensons izdarīja otrajā periodā, vispirms trešajā minūtē palīdzot Drū Stefordam panāk rezultātu 1:1, bet trešdaļas sestajā minūtē Girgensons iesāka uzbrukumu, kuru ar vārtu guvumu noslēdza Kodijs Makkormiks (2:1).

Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja 13 minūtes un 16 sekundes, kuru laikā izdarīja arī vienu metienu pa vārtiem, izdarīja vienu spēka paņēmienu un bloķēja vienu pretinieku metienu.

Girgensons šajā līdz šim sezonā guvis vienus vārtus un izdarījis četras rezultatīvas piespēles.

"Sabres" labā vārtus vēl guva arī Tailers Eniss un Henriks Talinders, bet uzvaru nesošo pēcspēles metienu realizēja Kodijs Hodžsons, bet "Sharks" labā precīzi bija Martijs Havlats, Tailers Kenedijs, Tomas Hertls un Tomijs Vingels.