Izcili pirmo pārbaudes spēli pirms Nacionālās hokeja līgas (NHL) jaunās sezonas svētdien aizvadījis Latvijas izlases uzbrucējs Zemgus Girgensons, kurš guva divus vārtus Bufalo "Sabres" labā.

Pateicoties Girgensona diviem gūtiem vārtiem, "Sabres" pēcspēles metienu sērijā ar 5:4 pieveica Monreālas "Canadiens". Otrā perioda pirmajā minūtē Girgensons ar plaukstas metienu panāca 1:1, bet pēc 11 minūtēm arī ar plaukstas metienu izlīdzināja rezultātu 3:3.

Girgensons laukumā aizvadīja 19:20 minūtes, izdarīja četrus metienus pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes, reizi pielietoja spēka paņēmienu, bet viņa lietderības koeficients bija labākais komandā "+2".

Girgensons šobrīd ir viens no diviem Latvijas hokejistiem, kuri gatavojas jaunajai NHL sezonai. Atgādinām, ka 2012.gada vasarā NHL draftā "Sabres" izvēlējās Girgensonu ar augsto 14.numuru.