Latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons svētdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā palīdzēja Bufalo "Sabres" ar rezultātu 3:2 (0:0, 1:1, 1:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēt Detroitas "Red Wings" komandu.

Girgensons ar savu sniegumu šajā mačā tika atzīts par spēles otro zvaigzni. Viņš 27.minūtē ar rezultatīvu piespēli palīdzēja Braienam Flinam gūt spēles pirmos vārtus, bet pēcspēles metienu sērijā latvietis realizēja uzvaru nesošo "bullīti". Girgensons šajā sezonā tagad guvis divus vārtus un izdarījis divas rezultatīvas piespēles.

Latvietis cīņā pret "Red Wings" laukumā pavadīja 18:26 minūtes, kuru laikā trīs reizes meta pa vārtiem, izdarīja vienu spēka paņēmienu, kā arī spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficentu "+1".

"Sabres" labā vārtus guva arī Kriss Stjuarts, bet "Red Wings" rindās precīzi meta Tomašs Tatars un Pāvels Dacjuks.

"Sabres" šī bija trešā uzvara šajā sezonā, un tā ar septiņiem punktiem 13 spēlēs ieņem 15.vietu Austrumu konferences kopvērtējumā.