Nacionālās hokeja līgas spēlē otrdien Bufalo "Sabres" ar 2:1 pieveica Otavas "Senators" vienību. Abus vārtus uzvarētājiem guvis latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons.

Girgensons ar precīzu raidījuma otrajā periodā panāca 1:1, un tā arī beidzās spēles pamatlaiks. Latviešu hokejists vēlāk realizēja arī izšķirošo pēcspēles metienu un tika atzīts par spēles spožāko zvaigzni. Girgensons pirmo reizi karjerā izpildīja pēcspēles metienu.

Kopumā Girgensons nospēlēja 17:31 minūti, trīsreiz pielietoja spēka paņēmienu, viņa vienīgais metiens bija precīzs, bet spēli latviešu uzbrucējs pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Jau ziņots, ka Girgensons pirms šīs spēles tika iecelts "Sabres" pirmajā spēlētāju maiņā.

Girgensons šosezon 30 mačos guvis trīs vārtus un izpildījis septiņas rezultatīvas piespēles. Latvieša negatīvais lietderības koeficients -2 ir viens no labākajiem komandā.

"Sabres" gan joprojām pārliecinoši ieņem ne tikai pēdējo, astoto, vietu Atlantijas divīzijā, bet ir arī vājākā vienība Austrumu konferencē un visā līgā.