Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārajā čempionātā ceturtdien par mača galveno zvaigzni kļuva latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons, kurš pagarinājumā mazākumā palīdzēja Teda Nolana trenētajam Bufalo "Sabres" ar 3:2 uzvarēt Fīniksas "Coyotes".

Girgensons 14 spēles pēc kārtas nebija ticis pie rezultativitātes punktiem, bet tagad guva uzvaras vārtus un izdarīja arī vienu rezultatīvu piespēli. Pagarinājuma otrajā minūtē Girgensons pacīnījās pie pretinieku vārtiem un, cenšoties izsist ripu aizsargam, trāpīja vārtos, pārsteidzot "Coyotes" vārtsargu Tomasu Greisu.

Visā mačā Girgensons nospēlēja 17:15 minūtes, izdarīja četrus metienus pa vārtiem, piecreiz pielietoja spēka paņēmienu, reizi bloķēja pretinieku metienu, bet cīņu pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Pamatlaikā septītajā minūtē pēc Girgensona un Meta Moulsena piespēlēm Tailers Eniss izvirzīja "Sabres" vadībā, taču pirmās trešdaļas priekšpēdējā minūtē 18 sekunžu laikā Antuāns Vermē un Deivids Moss panāca 2:1 jau "Coyotes" labā. Izlīdzinājumu 2:2 "Sabres" guva otrā perioda septītajā minūtē, kad vairākumu izmantoja Stīvs Ots.