Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē trešdien pēcspēles metienos savu iespēju nerealizēja Zemgus Girgensons, bet viņa pārstāvētā komanda Bufalo "Sabres" ar 1:2 (0:0, 0:0, 1:1, 0:0, 0:1) zaudēja Monreālas "Canadiens".

"Sabres" galvenais treneris Teds Nolans uzticēja Girgensonam "bullīšos" izdarīt trešo metienu, kas šoreiz izrādījās izšķirošs. Latviešu uzbrucēja metienu atvairīja "Canadiens" vārtsargs Dastins Tokarskis, bet pēc tam Monreālas klubam uzvaru atnesa Pjērs Aleksandrs Parento.

Girgensons nospēlēja 18:10 minūtes, trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem, divreiz pielietoja spēka paņēmienus, uzvarēja 13 no 27 iemetieniem, reizi pret viņu pārkāpa noteikumus, bet viņa lietderības koeficients bija neitrāls.

Pamatlaikā abi vārti tika gūti pēdējās trešdaļas sākumā. Pirmajā minūtē Parento vadībā izvirzīja "Canadiens", bet pēc trīs minūtēm Drū Stefords izlīdzināja rezultātu.