Nacionālās hokeja līgas (NHL) jaunās sezonas pirmajā spēlē spožu sniegumu demonstrēja latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons, kurš guva vienus vārtus un kuru atzina par mača otro spožāko zvaigzni.

Girgensona aktivitāte gan neglāba viņa pārstāvēto Bufalo "Sabres" no zaudējuma sezonas ieskaņā – Teda Nolana un Artūra Irbes trenētā vienība ar rezultātu 1:3 (0:0, 1:1, 0:2) piekāpās Kolumbusas "Blue Jackets".

Latviešu uzbrucējs mača 35.minūtē izrāvās uz pretinieku vārtiem un izlīdzināja rezultātu 1:1.

Girgensons maču aizvadīja otrajā maiņā ar Markusu Folinjo un Kristu Stjuartu. Viņš laukumā pavadīja 15:19 minūtes, izdarot divus metienus pa vārtiem un reizi bloķējot metienu. Latvietis uzvarēja astoņos no 15 iemetieniem, kuros piedalījās, cīņu noslēdzot ar pozitīvu lietderības koeficientu "+1". Girgensons tika atzīts par spēles otro spožāko zvaigzni.

Uzvarētājiem ar vārtu guvumiem izcēlās Džeks Skils, Kems Etkinsons un Artjoms Aņisimovs.