Latvijas hokeja komanda "Rīga" pirmdien piedzīvoja zaudējumu Krievijas pilsētā Omskā notiekošajā Pasaules kausa izcīņas turnīrā jauniešiem.

HK "Rīga" turnīra otrajā spēlē ar rezultātu 3:6 (0:2, 1:2, 2:2) zaudēja Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) čempionvienībai Omskas "Omskije jastrebi".

Latvijas komandā vārtus mača 25.minūtē guva Rustams Begovs, panākot rezultātu 1:3, bet 55. un 57.minūtē ripu pretinieku vārtos raidīja Nikolajs Jeļisejevs. Pēc viņa vārtu guvumiem rezultāts kļuva 3:5.

Četrus no sešiem zaudētajiem vārtiem rīdzinieki ielaida mazākumā.

A apakšgrupas trešajā spēlē otrdien HK "Rīgas" hokejisti tiksies ar Čehijas komandu Vitkovices "Steel". Atgādinām, ka pirmajā mačā rīdzinieki ar rezultātu 5:2 (1:1, 3:1, 1:0) uzvarēja Dubjūkas "Fighting Saints" vienību, kas cīnās Savienoto Valstu hokeja līgā (USHL).

Kā ziņots, "Rīgas" komandas galvenais treneris Leonīds Tambijevs ar saviem palīgiem uz šo turnīru līdzi paņēmis 25 hokejistus: trīs vārtsargus - Nils Grīnfogels, Rihards Cimermanis un Salvis Balandins; astoņus aizsargus - Patriks Škuratovs, Krišs Lipsbergs, Edgars Siksna, Rinalds Rosinskis, Edmunds Augstkalns, Matiss Gelažis, Haralds Neimanis un Jānis Jaks; kā arī 13 uzbrucējus - Ruslans Ignatovičs, Edgars Kurmis, Rūdolfs Maslovskis, Andris Siksnis, Ričards Kondrats, Artūrs Ševčenko, Gatis Sprukts, Rodrigo Ābols, Oskars Batņa, Daniels Riekstiņš, Kārlis Ozoliņš, Kirils Galoha, Rustams Begovs un Nikolajs Jelisejevs.