Nometne nākamajā nedēļā risināsies no pirmdienas līdz piektdienai. Uz to uzaicināti 27 uzbrucēji, 17 aizsargi un astoņi vārtsargi. Uzaicināto hokejistu vidū ir gan vienības draftētie spēlētāji, gan dažādi no zemākajām līgām, bet parasti iespēju noslēgt līgumus iegūst vien daži no viņiem.

2010.gada vasarā uz šādu Vašingtonas "Capitals" komandas treniņnometni bija devušies latviešu vārtsargs Nauris Enkuzens un aizsargs Kristaps Sotnieks, kurus bija ieteicis toreizējais vienības vārtsargu treneris Artūrs Irbe.

Kā ziņots, Indrašis pasaules uzmanības lokā nonāca pēc sava ļoti sekmīgā snieguma pasaules čempionāta sākumā, kad viņš ar rezultativitātes punktiem izcēlās katrā no pirmajiem trim Latvijas izlases mačiem, uz brīdi iekļūstot arī čempionāta rezultatīvāko spēlētāju pieciniekā.

Neilgi pirms pasaules čempionāta Indrašis pagarināja līgumu ar Rīgas "Dinamo" komandu, kuras sastāvā pagājušajā sezonā devās laukumā vien vienā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē.

Pagājušajā sezonā Čikāgas "Blackhawks" komanda ieņēma sesto vietu NHL Rietumu konferences kopvērtējumā, bet Stenlija kausā izstājās pirmajā kārtā, kad ar 2-4 piekāpās Fīniksas "Coyotes" vienībai.