Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārajā čempionātā pirmdien trešo zaudējumu pēc kārtas piedzīvoja Raita Ivanāna pārstāvētais klubs Losandželosas "Kings", kas savā laukumā ar 1:2 piekāpās vienai no Rieutmu konferences līderēm Sanhosē "Sharks".

Ivanāns nospēlēja tikai 3:44 minūtes, divreiz pielietoja spēka paņēmienu, bet viņa lietderības koeficients bija negatīvs "-1".

"Haizivīm" uzvaru nodrošināja Dena Boila un Denija Hītlija gūtie vārti. "Kings" labā vienīgos vārtus guva Rendijs Džounss, kurš otrā perioda sestajā minūtē samazināja starpību līdz 1:2.

NHL Rietumu konferences kopvērtējumā "Kings" ar 53 punktiem 46 spēlēs saglabā astoto vietu.