“SaiPa” komandai šī sezona jau noslēgusies, jo tā čempionāta kopvērtējumā ieņēma 11.vietu, bet izslēgšanas spēlēs iekļūst desmit labākās vienības. Tomēr Jekimovs atzīt, ka komanda esot izpildījusi vadības uzstādījumu, kas bija ierindoties vienu pozīciju augstāk, nekā iepriekšējā sezonā.

“Šosezon uzdevums bija ierindoties 11. vietā, jo pērn bija 12., un vajadzēja tikt pakāpienu augstāk. Taču mums bija labas iespējas arī iekļūt desmitniekā. Pēc Jaungada ļoti labi spēlējām kā komanda, cīnījāmies par katru laukuma centimetru,” intervijā izdevumam sacīja Jekimovs.

Tikmēr runājot par nākotni, Jekimovs uzsvēra, ka gribētu palikt “SaiPa” komandā, jo līdz šim ar visu bijis apmierināts: “Mani apmierina sadzīves apstākļi, treniņi un spēles laiks”.

Par viņa nākotni kluba vadība lems līdz aprīļa beigām, jo aizvadītajā augustā ar Jekimovu tika noslēgts līgums pēc sistēmas 1+1.

Trešdien tika publicēts Latvijas hokeja izlases kandidātu saraksts pasaules čempionātam, kurā tika iekļauts arī Jekimovs: “Vienmēr patīkami saņemt uzaicinājumu uz izlasi un aizstāvēt valsts godu.”

Aizvadītajā sezonā Jekimovs “SaiPa” komandas labā 43 spēlēs guva septiņus vārtus un izdarīja 13 rezultatīvas piespēles. Tikmēr Latvijas izlasē viņš aizvadījis 24 spēles, kurās izcēlies ar diviem vārtiem un divās piespēlēm. Tāpat viņš valstsvienību pārstāvējis 2009.gada pasaules čempionātā.