Zaudējumu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē svētdien piedzīvoja Latvijas izlases aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Ufas "Salavat Julajev" komanda, kas ar 1:3 (0:1, 0:0, 1:2) savā laukumā piekāpās Jekaterinburgas "Avtomobilist".

Kulda šoreiz laukumā pavadīja 19 minūtes un 12 sekundes, kuru laikā veica vienu metienu pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu un nopelnīja divas soda minūtes.

Uzvarētājiem pa reizei precīzi meta somu aizsargs Sami Lepiste, Eduards Levandovskis un Fjodors Malihins, bet "Salavat Julajev" sastāvā goda vārtus guva Jegors Dubrovskis.

Kā ziņots, savā iepriekšējā mačā ceturtdien "Avtomobilist" ar 3:1 pārspēja Latvijas komandu Rīgas "Dinamo".

Tāpat svētdien neveiksmi piedzīvoja pagājušās sezonas līgas vicečempione Čeļabinskas "Traktor", kuras rindās laukumā neizgāja latviešu uzbrucējs Lauris Dārziņš. Aizvadītajā mačā "Traktor" ar 1:2 (0:1, 1:0, 0:1) savā laukumā piekāpās Omskas "Avangard" hokejistiem, kas uzvaras vārtus guva 75 sekundes pirms pamatlaika beigām, kad atzīmējās Sergejs Kaļiņins.
Austrumu konferences kopvērtējumā pašlaik "Salavat Julajev" ar 57 punktiem 32 spēlēs ieņem ceturto vietu, bet "Traktor" ar 44 punktiem atrodas astotajā pozīcijā.

Šajā KHL sezonā spēlē 28 komandas, kas sadalītas četrās divīzijās, pa septiņiem klubiem katrā. Katra komanda KHL regulārajā čempionātā aizvadīs 54 spēles - divas spēles (pa vienai savā laukumā un izbraukumā) ar katru līgas komandu.

Pēc regulārās sezonas katras konferences astoņas spēcīgākās komandas iekļūs Gagarina kausa izcīņā, bet vājākās vienības sezonu turpinās Cerību kausā, ko pērn ieguva Rīgas "Dinamo".