Gatavojoties pasaules čempionātam pirmās divīzijas A grupā, Latvijas U-20 hokeja izlase pēdējā pārbaudes spēlē piektdien, 8. decembrī, Francijas kalnu pilsētiņā Kuršelevā ar rezultātu 1:4 (1:2, 0:0, 0:0) piekāpās Kazahstānas vienaudžiem.

Vienīgos vārtus Latvijas komandas labā guva Roberts Bļugers, kuram asistēja Emīls Ezītis un Pauls Svars.

Otrās trešdaļas sākumā kazahi guva divus ātrus vārtus, izvirzoties vadībā ar 2:0. Nepilnas piecas minūtes līdz otrā perioda beigām Bļugers samazināja pārsvaru – 1:2.

10 minūtes pirms pamatlaika beigām Kazahstānas izlase vēlreiz bija precīza, atjaunojot divu vārtu pārsvaru, un pēdējo ripu Latvijas pretinieki raidīja tukšos vārtos, svinot uzvaru.

Latvijas vārtu drošība šajā spēlē tika uzticēta Gustavam Dāvim Grigalam.

Atgādināsim, ka pirmajā pārbaudes spēlē trešdien Latvija ar 4:2 uzvarēja Francijas vienaudžus.

Kārļa Zirņa rīcībā Francijā ir 15 uzbrucēji, deviņi aizsargi un divi vārtsargi. Komandas rindas pastiprinājis Erlends Kļaviņš, kurš neliela savainojuma dēļ trenējās Rīgā, bet piektdien vakarā ieradās Francijā.

Latvijas izlase pasaules čempionāta pirmajā divīzijā A grupā spēlēs kopā ar Kazahstānu, Vāciju, Austriju, Ungāriju un mājiniekiem Franciju. Turnīrs ilgs no 10. līdz 16. decembrim.