Viena no Latvijas hokeja čempionāta vadošajām komandām "Liepāja" trešdien pārbaudes spēlē savā laukumā ar 2:3 (1:1, 0:2, 1:0) piekāpās Kazahstānas vienībai Atirau "Beibaris".

Lai gan mača rezultātu dueļa sākumā atklāja viesi, pirmās trešdaļas laikā Kārlis Liepiņš rezultātu izlīdzināja. Otrajā trešdaļā "Beibaris" izdevās panākt 3:1, bet pašā pamatlaika izskaņā, spēlējot vairākumā un nomainot vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, Sergejs Daņilovs rezultāta starpību samazināja līdz minimumam.

"Beibaris" vārtos pusi mača aizvadīja arī latviešu vārtsargs Māris Jučers.

Jau vēstīts, ka abu komandu pirmajā tikšanās reizē pirmdien "Liepāja" kapitulēja ar 0:5, taču neaizvadīja šo cīņu optimālā sastāvā.

Ar 17 spēlēs izcīnītiem 37 punktiem "Liepāja" Latvijas virslīgas kopvērtējumā pašlaik ieņem trešo vietu, bet "Beibaris" Kazahstānas čempionātā ar iekrātiem 60 punktiem 32 spēlēs atrodas piektajā vietā.