Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubs Tampabejas "Lightning" sestdien aizvadīja pēdējo pārbaudes spēli pirms jaunās sezonas, bet komandas pieteikumā nebija latviešu vārtsargs Kristers Gudļevskis.

"Lightning" gatavošanos jaunajai sezonai noslēdza ar uzvaru pār Floridas "Panthers" – 3:2. Šajā mačā Tampabejas komandas vārtus sargāja Bens Bišops, kurš atvairīja 32 no 34 pretinieku metieniem.

Aizvadītajā mačā "Panthers" pirmajā periodā izvirzījās vadībā ar 2:0, bet pēdējā trešdaļā "Lightning" komanda atspēlēja trīs vārtus un izrāva uzvaru.

Gudļevskis šajā NHL pirmssezonā laukumā devās divās spēlēs. Visticamāk, ka viņš tiks nosūtīts uz fārmklubu Amerikas hokeja līgā (AHL), kamēr cits vārtsargs Kevins Pulēns paliks ar "Lightning", ziņo NHL apskatnieki.