Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences finālsērijas ceturtajā spēlē svētdien Ņujorkas "Rangers" savā laukumā ar 3:2 (1:0, 1:1, 0:1, 1:0) pagarinājumā pārspēja Monreālas klubu "Canadiens", sērijā līdz četrām uzvarām panākot 3-1 savā labā.

Tādējādi "Rangers" komanda pirmo reizi 20 gadu laikā ir tik tuvu iekļūšanai Stenlija kausa izcīņas finālā, kurā pēdējoreiz spēlēja 1994. gadā. Jāpiebilst, ka Monreālas "Canadiens" pēdējoreiz par Stenlija kausu cīnījās vēl senāk - 1993. gadā.

Spēles gaitā "Canadiens" komanda divas reizes likvidēja vienu vārtu deficītu. Pirmās trešdaļas astotajā minūtē precīzs mazākumā bija "Rangers" hokejists Karls Heglins, bet otrās trešdaļas devītajā minūtē 1:1 panāca Fransiss Buljāns.

Ņujorkas komandu 56 sekundes pirms trešdaļas beigām vēlreiz vadībā izvirzīja Deriks Brasārds, bet otrās trešdaļas otrajā minūtē vairākumā neizšķirtu 2:2 panāca Pernels Karls Subans.

Uzvarētājs noskaidrojās pirmā pagarinājuma septītajā minūtē, kad vārtus guva Martēns Senluī, kurš arī tika atzīts par mača pirmo zvaigzni.

Komandas piektā spēle notiks otrdien Monreālā.

Kā ziņots, Rietumu konferences finālsērijā pašlaik pērnā gada čempioni Čikāgas "Blackhawks" ar rezultātu 1-2 zaudē Losandželosas "Kings" komandai, kas kausu izcīnīja 2012.gadā.