Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa pusfinālu svētdien ar pārliecinošu uzvaru iesāka pašreizējie trofejas īpašnieki Detroitas „Red Wings”, kas savā laukumā ar 5:2 (1:1, 1:0, 3:1) pieveica Čikāgas „Blackhawks”.

Sērijas līdz četrām uzvarām nākamā spēle otrdien arī notiks Detroitā, bet tad divas spēles komandas aizvadīs Čikāgā.

Vēl trešā perioda astotajā minūtē rezultāts bija neizšķirts 2:2, bet tad nepilnas pusotras minūtes laikā Mīkaels Samuelsons un Daniels Klīrijs izvirzīja „sarkanos spārnus” vadībā ar 4:2, bet punktu čempionu uzvarai pēdējā minūtē pielika Henrīks Zetebergs, ripu raidot jau tukšos pretinieku vārtos.

Pirms tam spēlē pirmās trešdaļas sestajā minūtē Adams Barišs vadībā izvirzīja „Blackhawks”, bet jau pēc trīs minūtēm Klīrijs izlīdzināja rezultātu. Otrajā periodā Johans Franzens panāca 2:1 jau „Red Wings” labā, bet pēdējās trešdaļas sākumā Kriss Verstēgs otro reizi spēlē izlīdzināja rezultātu.