Latvijas čempionvienība hokejā "Rīga"/"Prizma" sestdien Kontinentālā kausa otrās kārtas otrajā mačā ar 3:2 bija pārāki par Polijas labāko komandu "Sanok".

Jau spēles otrajā minūtē rīdzinieki nokļuva zaudētājos. Otrajā periodā Andris Siksnis rezultātu izlīdzināja, taču jau pēc nepilnām 23 sekundēm poļi atkal bija vadībā. Perioda noslēgumā 2:2 panāca Jānis Pētersons.

Trešajā periodā izšķirošos vārtus guva Viktors Lobačovs.

Jau vēstīts, ka pirmajā mačā Rumānijā piektdien ar rezultātu 2:3 (2:0, 0:3, 0:0) "Rīga"/"Prizma" zaudēja vietējai Brašovas "Corona" vienībai.

Rīgas klubam šī ir debija Kontinentālā kausa turnīrā.

Šīs grupas uzvarētāji sacensību trešajā posmā laikā no 21. līdz 23.novembrim spēkosies ar Atvara Tribuncova un Alekseja Širokova pārstāvēto Baltkrievijas čempionvienību Grodņas "Ņeman", sacensību saimniekiem "Angers" no Francijas un Ukrainas spēcīgāko komandu Kijevas "Kompanjon-Ņeftegaz".

Savukārt pa divām katras grupas trešā posma spēcīgākajām komandām kvalificēsies finālturnīram, kas tiks aizvadīts no 9. līdz 11.janvārim.

Tikmēr sacensību uzvarētāji kvalificēsies 2015./16.gada Čempionu līgas sacensībām.