Latvijas klubs "Rīga" Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) pēdējā regulārā čempionāta izbraukuma tūres trešajā mačā pirmdien ar 1:5 (0:1, 0:1, 1:3) cieta sagrāvi pret Sanktpēterburgas komandu SKA-1946 no Krievijas.

SKA-1946 izvirzījās vadībā jau mača ceturtajā minūtē, kad izcēlās Aleksandrs Volkovs, bet otros vārtus Sanktpēterburgas vienība guva cīņas 23.minūtē, ripu Riharda Cimermaņa vārtos raidot Aleksandram Dergačevam.

Trešajā trešdaļā mājiniekiem izdevās gūt vēl trīs vārtus, panākot 5:0.

Tomēr pašā mača izskaņā rīdziniekiem izdevās gūt goda vārtus - ripu 18 sekundes pirms pamatlaika beigām pretinieku vārtos pēc Artūra Kuzmenkova piespēles raidīja Rinalds Rosinskis.

Otrdien abas komandas savā starpā tiksies atkārtoti.

Kā zināms, aizvadītajā nedēļā rīdzinieki divās cīņās ar Sanktpēterburgas "Serebrjanije ļvi" vienību panākumus dalīja uz pusēm.

Šī rīdziniekiem ir pēdējā izbraukuma tūre MHL regulārā čempionāta sezonā.

Pirms tam "Rīgas" spēlētāji savā laukumā divreiz pārspēja Čerepovecas "Almaz" vienību, bet vēl iepriekš "Rīga" aizvadīja divas cīņas pret vienu no turnīra labākajām komandām Jaroslavļas "Loko", izcīnot vienu panākumu.

Šīs sezonas 55 spēlēs "Rīgas" vienība piedzīvojusi 18 zaudējumus pamatlaikā. "Rīgas" komandai MHL turnīrā ir arī viena tehniskā uzvara, jo no sacensībām izslēgta Ungārijas vienība Budapeštas "Patriot". Rietumu konferences kopvērtējumā pašlaik "Rīgas" komanda ar 103 punktiem atrodas sestajā vietā, bet SKA-1946 ar 88 punktiem ieņem devīto pozīciju.

Abi klubi ir garantējuši sev vietu izslēgšanas spēlēs.