Sezonu ļoti sekmīgi sākušais Latvijas klubs "Rīga" Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta spēlē svētdien savā laukumā ar rezultātu 3:2 (3:0, 0:, 0:2) uzvarēja Krievijas vienību Stupino "Kapitan".

Jau pirmo divu minūšu un 13 sekunžu laikā 2:0 rīdzinieku labā panāca Kārlis Ozoliņš un Rodrigo Ābols, bet pirmās trešdaļas 17.minūtē 3:0 ar saviem otrajiem vārtiem panāca Ābols.

Otrajā trešdaļā vārti netika gūti, bet trešajā trešdaļā viesi bija tuvu rezultāta izlīdzināšanai. Vieni vārti tika atgūti trešdaļas ceturtajā minūtēm, bet otri - 38 sekundes pirms cīņas beigām.

"Rīgas" komandai šajā spēlē palīdzēja Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienības Rīgas "Dinamo" uzbrucējs Artūrs Kuzmenkovs un aizsargs Edgars Siksna. Pirmais no viņiem ar rezultatīvu piespēli piedalījās pirmajos gūtajos vārtos.

Pirmdien abas komandas spēkosies atkārtoti, savukārt pēc tam Latvijas vienībai iestāsies pusotru nedēļu ilgs pārtraukums turnīrā. No 18. līdz 20.oktobrim liela daļa "Rīgas" vienības spēlētāju, pārstāvot "Dinamo Juniors" nosaukumu, Anglijas pilsētā Notingemā piedalīsies Kontinentālā kausa otrās kārtas izspēlē.

Šīs sezonas 15 spēlēs rīdzinieki piedzīvojuši tikai divus zaudējumus pamatlaikā. Tāpat viņiem ir viena tehniskā uzvara, jo no sacensībām izslēgta Ungārijas vienība Budapeštas "Patriot". Līdz ar to Rietumu konferences kopvērtējumā pašlaik "Rīga" ar 35 punktiem 15 spēlēs saglabājusi otro vietu.

Savukārt "Kapitan" vienība iepriekšējā mačā pārtrauca sešu zaudējumu sēriju. Ar 11 punktiem 13 spēlēs Stupino klubs pašlaik ieņem vien 18.vietu konferencē.

Pēc "Patriot" komandas izslēgšanas MHL regulārajā čempionātā palikušas 39 komandas no septiņām valstīm, kas sadalītas divās konferencēs un četrās divīzijās. Pēc regulārās sezonas izslēgšanas spēlēm kvalificēsies katras konferences 16 spēcīgākās vienības.

Trīs iepriekšējās sezonās Leonīda Tambijeva vadītā "Rīgas" komanda spēja iekļūt Harlamova kausa izcīņas turnīrā, tomēr allaž jau pirmajā kārtā zaudēja Mitišču "Atlanti" komandai.