Latviešu hokejista Kārļa Skrastiņa pārstāvētais klubs Floridas "Panthers" guva uzvaru svētdien notikušajā Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, ar rezultātu 6:2 izbraukumā pārspējot Vašingtonas "Capitals" vienību, informē rīkotāji.

"Panthers" jau pirmā perioda 17. minūtē izvirzījās vadībā ar rezultātu 4:1, tādējādi ieliekot stingru pamatu nepieciešamās uzvaras nodrošināšanā.

Kārlis Skrastiņš laukumā pavadīja visilgāk savas komandas rindās - 26 minūtes un 37 sekundes. Viņš četras reizes bloķēja sāncenšu metienus, maču noslēgdams ar negatīvu -1 lietderības koeficientu.

Ne tik labi sekmējās Raita Ivanāna vienībai Losandželosas "Kings", kas ar 2:4 izbraukumā piekāpās Čikāgas "Blackhawks". Ivanāns savainojuma dēļ šajā mačā nepiedalījās.