Latviešu hokeja uzbrucējs Juris Štāls otrdien otrajā Čehijas augstākās līgas regulārā čempionāta spēlē pēc kārtas iekrāja rezultatīvu piespēli, bet viņa un aizsarga Jēkaba Rēdliha pārstāvētā Karlovi Vari "Energie" komanda izbraukumā ar 3:6 (1:2, 0:3, 2:1) zaudēja Pardubices "ČSOB Pojištovna" vienībai.

Štāls ar rezultatīvu piespēli piedalījās savas komandas pirmajos vārtos, kad mača sestajā minūtē rezultāts kļuva 1:1.

Uzbrucējs uz ledus pavadīja tieši 13 minūtes, iekrājot pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Šīs sezonas 14 mačos Štāls izcēlies ar divām rezultatīvām piespēlēm.

Tikmēr Rēdlihs nospēlēja 17 minūtes un 41 sekundi, iekrājot divus divu minūšu noraidījumus. Viņa kontā divi metieni pa vārtiem, divi bloķēti raidījumi un +1 lietderības koeficients.

Pēdējās septiņās spēlēs "Energie" komanda guvusi vien divas uzvaras.

Čempionāta kopvērtējumā "Energie" ar 23 punktiem 17 spēlēs ieņem sesto vietu, bet uzbrucēja Kobas Jasa pārstāvētā Liberecas "Bili Tygri" komanda ar 19 punktiem 16 mačos atrodas desmitajā pozīcijā 14 klubu konkurencē.