Latvijas hokeja izlases galvenā trenera Teda Nolana dēls Džordans Nolans guvis pirmos vārtus savā otrajā spēlē Nacionālajā hokeja līgā (NHL), un vēlāk tie izrādījās viņa pārstāvētās Losandželosas "Kings" komandas uzvaras vārti.

Nolans savai vienībai palīdzēja ar rezultātu 4:2 uzvarēt Dalasas „Stars”. Viņš ar vārtu guvumu izcēlās trešā perioda 12.minūtē, panākot rezultātu 3:2, un tika atzīts par spēlēs trešo labāko spēlētāju.

Sezonas pirmo pusi Džordans Nolans aizvadīja „Kings” fārmklubā Mančestras „Monarchs”, kas spēlē Amerikas hokeja līgā (AHL), 40 spēlēs izceļoties ar deviņiem vārtiem un 13 rezultatīvām piespēlēm.