Rezultatīvu piespēli Eirotūres pirmā posma - Karjala kausa izcīņas - trešās kārtas mačā svētdien iekrāja Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas komandas Rīgas "Dinamo" zviedru uzbrucējs Fredriks Vargs.

Aizvadītajā mačā Zviedrija ar 4:3 (1:1, 3:1, 0:1) uzvarēja esošos pasaules čempionus somus.

Vargs rezultatīvi asistēja komandas trešo vārtu guvumā, kad otrās trešdaļas 13.minūtē palīdzēja Kristianam Bekmanam panākt 3:1 Zviedrijas izlases labā.
Varjs līdz ar to tika pie savas otrās rezultatīvās piespēles turnīrā.
Uzvarētājiem divus vārtus šajā mačā guva Martins Tērnbergs.

Trešās kārtas pirmajā spēlē uzvaru šajā posmā nodrošināja Krievijas izlase, kas ar 2:1 pārspēja Čehijas valstsvienību.

Posma kopvērtējumā trijās spēlēs Krievijas izlase izcīnīja astoņus punktus, Somijas rēķinā četri punkti, Čehija ar trim punktiem ieņēma trešo vietu, bet Zviedrija arī ar trim punktiem palika ceturtajā pozīcijā