Latvijas pieredzējušais hokejists Herberts Vasiļjevs piektdien guva vārtus pagarinājumā Krēfeldes "Pinguine" komandas uzvarā Vācijas hokeja čempionāta (DEL) spēlē.

"Pinguine" savā laukumā ar 2:1 (0:0, 0:0, 1:1, 1:0) mača pagarinājumā pārspēja Izerlonas "Roosters", uzvaras vārtus Vasiļjevam iemetot, kad "Pinguine" komandai spēlēja skaitliskajā vairākumā.

Latviešu uzbrucējs izdarīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu.

"Pinguine" vienīgos vārtus ielaida trešā perioda ievadā skaitliskajā mazākumā, spēlējot trijatā pret pieciem pretiniekiem.

Vasiļjevs šosezon piedalījies 41 spēlē, guvis desmit vārtus, atdevis 17 rezultatīvas piespēles un nopelnījis lietderības koeficientu -9.

Citā mačā latviešu aizsarga Arvīda Reķa pārstāvētā Augsburgas "Panther" izbraukumā ar 1:6 (1:2, 0:4, 0:0) kapitulēja Šveningenes "Wild Wings", piedzīvojot trešo zaudējumu pēc kārtas..

Reķis šajā mačā izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1 un saņēma 14 soda minūtes.

Latviešu aizsarga mača beigās tika pie 2+10 minūšu noraidījuma par neatļautu spēka paņēmienu galvas un kakla rajonā.

Reķis šosezon piedalījies 34 mačos, iemetis divus vārtus, izdarījis sešas rezultatīvas piespēles un sakrājis pozitīvu lietderības koeficientu +4.

DEL kopvērtējumā līderpozīciju ieņem Berlīnes "Eisbaren", kas izcīnījusi 74 punktus 41 spēlē. Augsburgas "Panther" ar 58 punktiem atkāpusies uz 11.vietu, kamēr "Pinguine" ar 37 punktiem joprojām atrodama pēdējā, 14.pozīcijā.