2018 ČEMPIONĀTS
HOKEJA ČEMPIONĀTS
2018
Sadarbībā ar

Latvjas hokeja izlase, parādot lielisku cīņassparu un raksturu, ceturtdien pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā spraigā cīņā ar rezultātu 2:3 (0:0, 1:1, 1:2) zaudēja Zviedrijas valstsvienībai, izstājoties no tālākas cīņas par medaļām.

Līdz ar to Latvijas hokeja izlase pasaules čempionātu noslēdza astotajā pozīcijā.

Latvijas izlase ceturto reizi spēlēja pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā, bet labāko astotniekā iekļuvusi piecas reizes. 1997., 2004. un 2009. gadā Latvijas izlase ieņēma septīto vietu, kas ir tās labākais sasniegums, bet 2000. gadā un šogad Latvijai astotā vieta.

Pēc Latvija izstāšanās no pasaules čempionāta tika nosaukti arī trīs labākie spēlētāji valstsvienības rindās. Par tiem kļuva aizsargs Kristaps Sotnieks, uzbrucējs Andris Džeriņš un vārtsargs Elvis Merzļikins.