Uzvaru pēdējā pasaules čempionāta A grupas spēlē izcīnīja ASV hokeja izlase, kas otrdien ar rezultātu 5:2 (0:0, 2:1, 3:1) pārspēja Šveices valstsvienību.

Pirmajā trešdaļā komandas vārtus gūt nespēja, bet otrā perioda 21.sekundē Ivo Rutemans izvirzīja vadībā Šveices vienību. Divas minūtes vēlāk Bobijs Raiens ar precīzu metienu rezultātu izlīdzināja, taču līdz trešdaļas beigām ASV jau izvirzījās vadībā pēc Kema Folera metiena.

Trešajā trešdaļā amerikāņu hokejisti turpināja spēlēt labāk, gūstot vēl divus vārtus, kad precīzi meta Pols Ščastnijs un Alekss Goligoskis, tomēr Šveice pēc Morisa Trahslera vārtu guvuma panāca 2:4. Divu vārtu deficīts Šveicei bija gan tikai 16 sekundes, jo Džefs Petrijs ieraidīju ripu vārtos.

Portāls "Delfi" arī šogad līdzjutējiem piedāvā izvēlēties savu spēles zvaigzni. Pēc katras pasaules čempionāta spēles nobalso par savu mača favorītu!!!

$t1='asv'; $t2='sveice'; include("/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2012/delfistar/bestplayer5.inc");?>