Pārliecinošu sniegumu pasaules čempionātā pirmdien, 9. maijā, turpināja demonstrēt Čehijas hokeja izlase, kas Maskavas apakšgrupā ar 4:2 (0:2, 3:0, 1:0) pieveica Zviedrijas valstsvienību.

Čehi spēles gaitā atspēlēja divu vārtu deficītu, bet abas komandas izcēlās ar mazākumā gūtajiem vārtiem. Tādējādi čehi uzvarēja trešajā no trijām spēlēm, turklāt vienīgos punktu Čehija zaudējusi spēlē pret Latviju, kurā uzvarēja tikai "bullīšos". Zviedriem, kuri Latviju uzvarēja pagarinājumā, šis bija pirmais zaudējums turnīrā.

Zviedri lieliski iesāka spēli un desmitajā minūtē vairākumā Roberts Rosens guva pirmos vārtus. Pirmā perioda izskaņā čehi rupji kļūdījās vairākumā, ko izmantoja zviedri, Martinam Lundbergam panākot 2:0. Otrajā period spēli savās rokās pilnībā pārņēma čehi, kas panāca izšķirošo lūzumu. Otrās trešdaļas septītajā minūtē vienus vārtus atspēlēja čehu jaunais talants Davids Pastrnaks, pēc septiņām minūtēm Jans Kovaržs izlīdzināja rezultātu, bet divas minutes pirms perioda beigām Mihals Birners mazākumā ar teicamu plaukstas metienu izvirzīja čehus jau vadībā ar 3:2.

Piecarpusi minutes pirms spēles beigām Birners vēlreiz ar teicamu plaukstas metienu guva vārtus, panākot 4:2. Uzreiz pēc šiem vārtiem zviedri noņēma vārtsargu un līdz pat mača beigām centās atspēlēties, taču gūt kaut vēl vienus vārtus nespēja.

$duelID=303;$eventID=11;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>