Pasaules hokeja čempionātā pie otrās uzvaras ceturtdien tika Čehijas izlase, kas tikai pēcspēles metienos ar 2:1 (0:0, 0:0, 1:1, 0:0, 1:0) pieveica Dāniju.

Dānijas izlasei tas bija trešais zaudējums četrās spēlēs, bet vienīgo uzvaru dāņi guvuši pagarinājumā pār slovēņiem.

Komandas pirmajos divos periodos nespēja gūt vārtus. Otrā perioda sestajā minūtē Zbiņeks Mihaleks vadībā izvirzīja čehus, bet no zaudējuma pamatlaikā dāņi izglābās 56.minūtē, kad pēc Kima Stāla teicama reida ap vārtiem precīzs bija Mortens Poulsens. Pagarinājumā komandas vārtus neguva, savukārt pēcspēles "bullīšos" čehi sākumā izglābās trešajā sērijā pēc Jirži Hudlera metiena, bet sestajā metienu sērijā uzvaru Čehijai atnesa Zbiņeks Irgls.

$d_id=79; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2013/hockeystar2013/fe.php' ?>