2014.gada pasaules hokeja čempionāta spēlē Dānijas izlase ar rezultātu 4:1 (1:1, 2:0, 1:0) pārspēja Itālijas valstsvienību, tiekot pie pirmā panākuma turnīrā.

Dānija vadībā izvirzījās jau trešajā minūtē, precīzi no vārtu priekšas metot Jesperam Jensenam. Desmit minūtes vēlāk Itālijas izlases spēlētājs Djego Kostners ar metienu pēc māņkustības panāca izlīdzinājumu 1:1.

Otrajā trešdaļā Dānijas izlase kontrolēja spēles gaitu, bet perioda otrajā pusē 30 sekunžu laikā guva divus vārtus. Mazākumā precīzi meta Janiks Hansens, bet Emīla Kristensena mestā ripa pēc rikošeta atrada ceļu itāļu vārtos.

Spēles pēdējā trešdaļā laukumā aktīvāki bija dāņi, kuri pēdējās minūtēs raidīja ripu tukšos vārtos, panākot 4:1 un izcīnot pirmo uzvaru turnīrā.

$d_id=44; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2014/hockey2014star.inc' ?>