Latvijas hokeja izlase pēdējā pārbaudes spēlē pirms gaidāmā pasaules čempionāta sestdien ar 3:2 (0:0, 1:0, 1:2, 0:0, 1:0) savā laukumā pēcspēles metienu sērijā pieveica Slovākiju.

Spēles pirmajā periodā vairākas labas iespējas gūt vārtus bija Latvijas izlasei, taču ripa vārtos negāja. Jāizceļ Roberta Bukarta momenti, tomēr Jans Laco spēlēja ļoti veiksmīgi. Otrajā periodā pārsvars jau piederēja Slovākijai, taču vārtus guva Latvijas izlase, kad vairākumā ar teicamu metienu izcēlās Kaspars Daugaviņš.

Trešajā periodā Latvijas izlase panāca divu vārtu pārsvaru, kad pēc lieliskas Laura Dārziņa piespēles Daugaviņš vēlreiz raidīja ripu pretinieku vārtos. Tomēr Slovākija aizvadīja ļoti labas pamatlaika beigas, sodot Latvijas izlasi par pozicionālajām kļūdām. Vispirms precīzs bija Ļibors Hudāčeks, bet sešas minūtes vēlāk precīzi meta Tomašs Surovijs.

Līdz ar to pamatlaiks noslēdzās neizšķirti 2:2, tāpēc sekoja pagarinājums. Tajā vārti netika gūti, bet pēcspēles metienu sērijā Latvijai vārtus guva Dārziņš un Daugaviņš.

Latvijas izlases sastāvs pasaules čempionātam tiks nosaukts pirmdien.

Portāls "Delfi" piedāvāja mača teksta tiešraidi, kur var aplūkot detalizētāku mača aprakstu.

$d_id=145; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2014/hockey2014star.inc' ?>