Pasaules hokeja čempionātā pie savas pirmās uzvaras svētdien tika Francijas izlase, kas svarīgā spēlē ar 3:1 (2:0, 1:0, 0:1) pieveica Austriju.

Helsinku grupā šī bija viena no spēlēm cīņā par palikšanu augstākajā divīzijā, un francūži pēc uzvaras spēruši soli tuvāk vietas saglabāšanai elitē.

Izšķirošo pārsvaru francūži ieguva jau spēles sākumā, kad 41 sekundes laikā Damjēns Flerī un Tedijs da Kosta panāca 2:0. nepilnas trīs minūtes pirms otrā perioda beigām austriešu ofensīvu pārtrauca Žiljēns Desrosjē, kurš ar teicamu individuālo darbību panāca 3:0. Trešā perioda astotajā minūtē Tomass Vaneks vienus vārtus atguva, bet francūži atlikušajā laikā nosargāja pārsvaru.

Vēl svētdien Helsinku grupā Vācija tiksies ar Krieviju, bet vakarā pulksten 20:15 Latvijas izlase uzsāks cīņu ar ASV.

$d_id=41; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2013/hockeystar2013/fe.php' ?>