Pasaules hokeja čempionāta pirmās divīzijas B grupas spēlēs zaudējumus otrdien piedzīvoja Igaunijas un Lietuvas valstsvienības.

Igaunija ar rezultātu 1:2 piekāpās Lielbritānijai. Latvijas ziemeļu kaimiņiem vienīgos vārtus šajā mačā guva Roberts Rūba, otrajā periodā izlīdzinot rezultātu. Trešajā periodā britiem uzvaru nokārtoja Roberts Fārmers.

Tikmēr Lietuva ar rezultātu 1:4 zaudēja Horvātijas hokejistiem. Pirmajā periodā lietuvieši izvirzījās vadībā, kad precīzi meta Ugnis Cizs, bet spēles turpinājumā horvāti atbildēja ar četriem bezatbildes vārtiem.

Pasaules čempionāta pirmās divīzijas B grupas kopvērtējumā Lietuva ar trim punktiem ir ceturtajā vietā, bet Igaunija pagaidām ir bez punktiem un ieņem piekto vietu sešu komandu konkurencē. Līderpozīcijā ir Dienvidkoreja.