Pasaules hokeja čempionāta A grupas spēlē pirmdien Kanādas izlase rezultatīvā cīņā ar rezultātu 6:3 (2:1, 1:1, 3:1) pārspēja turnīra rīkotāju Čehiju.

Abu komandu spēle iesākās ļoti augstā tempā, un Kanādas izlasei to izdevās izmantot savā labā, kad Džordans Eberle no aizvārtes ar ašu nūjas kustību ievirzīja ripu vārtos. Spēle turpināja ritēt līdzīgā cīņā, tomēr pēdējā minūtē Teilors Halss dubultoja Kanādas izlases pārsvaru. Šāds rezultāts saglabājās tikai 20 sekundes, jo Martins Erats pēc uzmetiena laboja ripas lidojuma virzienu, ievirzot to vārtos.

35.minūtē Martins Zatovičs izlīdzināja rezultātu 2:2, tomēr drīz pēc tam Šons Kurtjē vārtu priekšā mainīja ripas lidojuma virzienu, atkal atdodot vadību Kanādai. Pēdējā periodā Kanāda divas reizes izmantoja vairākumus, kad čehus par noteikumu pārkāpumiem sodīja Tailers Seguins un Sidnijs Krosbijs.

Vladimirs Sobotka divas minūtes pirms pamatlaika beigām atjaunoja Čehijas cerības, taču, kad vārtsargs bija nomainīts ar sesto laukuma spēlētāju, Tailers Tofoli raidīja ripu čehu vārtos sesto reizi.

$d_id=39; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2014/hockey2015star.inc' ?>