Kanādas hokeja izlases spēlētāji ir ļoti sašutuši, ka viņiem ceturto gadu pēc kārtas nav izdevies iekļūt pasaules čempionāta pusfinālā.

Atgādinām, ka ceturtdien Kanādas izlase ceturtdaļfināla spēlē ar rezultātu 2:3 pēcspēles metienu sērijā piekāpās vieniem no turnīra mājiniekiem zviedriem. Iepriekšējā reize, kad Kanāda spēlēja pusfinālā bija 2009.gadā.

"Tas ir ļoti smagi," portālā "tsn.ca" citēts uzbrucējs Mets Dušēns, kurš ar Kanādas izlasi ceturtdaļfinālā izstājies trešo gadu pēc kārtas. "Trešo gadu zaudēt ceturtdaļfinālā man ir ļoti sāpīgi. Es nespēju noticēt, ka mēs zaudējām. Domāju, ka šogad mums bija komanda, kas varēja uzvarēt. Mums nepatīt pēcspēles metienu likums. Diemžēl mēs nevarējām turpināt spēlēt pagarinājumu."

Ļoti līdzīgi jutās arī Kanādas izlases vārtsargs Maiks Smits: "Tā ir briesmīgākā sajūta. Katru reizi, kad uzvelkam Kanādas izlases kreklu ceram uzvarēt. Zaudējumu šobrīd ir ļoti grūti pieņemt."

Atgādinām, ka Zviedrijai pusfinālā būs principiāla spēle ar Somiju, bet ASV sacentīsies ar Šveici.