Smagu uzvaru 2013.gada pasaules hokeja čempionāta spēlē sestdien izcīnīja Kanādas valstsvienība, kas ar rezultātu 3:1 (0:1, 2:0, 1:0) uzvarēja Dāniju.

Jau mača piektajā minūtē vadībā izvirzījās Dānijas valstsvienība, kuras labā vārtus vairākumā guva Mortens Grīns. Lai izlīdzinātu rezultātu Kanādai vajadzēja 25 minūtes, un otrā perioda vidū precīzi meta Mets Dušēns. Brīdi vēlāk Stīvens Stemkoss vairākumā panāca 2:1 Kanādas izlases labā.

Arī pēdējā periodā Kanādai neklājās viegli, jo dāņi ik pa brīdim bīstami uzbrukuma, tomēr 48.minūtē Dušēns pēc skaistas saspēles ar Džordanu Eberli panāca divu vārtu pārsvaru savai komandai. Mača izskaņā Dānija vārtsargu mainīja pret sesto laukuma spēlētāju, tomēr tas vēlamo rezultātu nedeva.

Vēl grupā Stokholmā spēlē mājinieki Zviedrija, Šveice, Čehija, Baltkrievija, Norvēģija un Slovēnija.

$d_id=33; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2013/hockeystar2013/fe.php' ?>