2016. gada pasaules hokeja čempionāta B grupas spēlē Sanktpēterburgā Kanādas izlase ar rezultātu 7:1 sagrāva Ungārijas valstsvienību.

Uzvarētājiem vārtus guva Marks Šeifels, Korijs Perijs, Marks Stouns, Breds Maršāns, Deriks Basārs, Maikls Matesons un Teilors Halss. Ungāriem vienīgo vārtus guva Istvans Bartalis.

Kanāda pirmajā periodā izvirzījās vadībā ar 2:0, bet ungāri vienus vārtus trešdaļas izskaņā atguva. Otrā perioda ievadā Ungārija neizmantoja pretinieku miegaino spēli, bet tad kanādieši atkal sāka spēlēt ar "pilniem apgriezieniem" un nodrošināja sev gaidīto uzvaru.

Kanādas izlasei šī bija otrā pārliecinošā uzvara, jo turnīra pirmajā dienā tā pārliecinoši tika galā ar ASV.

$duelID=291;$eventID=11;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>