Zaudējumu pārbaudes spēlē "Euro Hockey Challenge" turnīra ietvaros svētdien piedzīvoja Zviedrijas hokeja izlase, kas ir Latvijas valstsvienības pirmā pretiniece 2016. gada pasaules čempionātā.

Vācijā, Landshutā, notikušajā spēlē zviedri nenosargāja divu vārtu pārsvaru un ar 2:3 pēcspēles metienu sērijā piekāpās vāciešiem. Pirmajā periodā Filips Sandbergs guva zviedriem divus vārtus, un šo pārsvaru Zviedrija nosargāja visu otro periodu, bet pēdējā trešdaļā Džeroms Flāke un Markuss Kinks panāca izlīdzinājumu.

Pagarinājumā vārti netika gūti, bet pēcspēles metienos vienīgo iespēju izmantoja Marcels Gočs, gūstot Vācijai uzvaru.

Vācijai nākamās divas pārbaudes spēles būs pret Latviju šajā nedēļas nogalē Rīgā – 22. un 23. aprīlī.

Vēl svētdien mačus aizvadīja divas citas Latvijas pretinieces pasaules čempionātā - Norvēģija ar 1:5 zaudēja Somijai, bet Dānija ar 2:1 pieveica Franciju.

2016. gada pasaules čempionāts Krievijas pilsētās Maskavā un Sanktpēterburgā sāksies 6. maijā. Latvija spēlēs Maskavas grupā, kur vēl ir mājiniece Krievija, Zviedrija, Norvēģija, Dānija, Čehija, Šveice un Kazahstāna.