Otro uzvaru divās spēlēs pasaules čempionātā svētdien izcīnīja Norvēģijas hokeja izlase, kas pēc neveiksmīgā spēles sākuma atspēlējās un ar 4:3 pieveica Dānijas valstsvienību.

Skandināvijas valstu duelis izvērtās asumiem bagāts, bet norvēģi ļoti labi izmantoja pretinieku pārkāpumus, jo visus vārtus guva vairākumā.

Spēles trešajā minūtē Mortens Poulsens izmantoja vairākumu guva dāņiem pirmos vārtus, bet pēc 20 sekundēm Frederiks Storms šokēja norvēģus, panākot jau 2:0. Tomēr Norvēģija jau pēc četrām minūtēm izmantoja savu pirmo vairākumu spēlē, samazinot starpību.

Otrā perioda trešajā minūtē vairākumā Kens Andrē Olimbs izlīdzināja rezultātu, pēc deviņām minūtēm Pērs Age Skrūders realizēja soda metienu par vairākumā izdarīto pārkāpumu, bet astoņas minūtes pirms spēles beigām Matss Trigs panāca jau 4:2 norvēģu labā. Trīsarpusi minūtes pirms cīņas beigām vairākumā dāņi vienus vārtus gan atguva, tomēr vēl vairāk saasināt cīņu un panākt neizšķirtu viņiem neizdevās.

$d_id=30; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2014/hockey2014star.inc' ?>