Savā pirmajā 2014.gada pasaules hokeja čempionāta spēlē uzvaru izcīnīja Norvēģijas valstsvienība, kas A grupā ar 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) uzvarēja Itālijas spēlētājus.

Spēles sestajā minūtē Niklass Roests skaisti saspēlētājās ar Andreasu Stēni un atklāja mača rezultātu. Otrajā periodā Itālija bija tuvu vārtu guvumam, tomēr tiesnesis pēc atkārtojuma noskatīšanās vārtu guvumu neieskaitīja, lai arī likās, ka ripa šķērsoja vārtu līniju. Trešdaļas vidū Mortens Asks saņēma piespēli, kad ienāca zonā, ar pauzi apspēlēja itāļu aizsargu un panāca rezultātu 2:0. Tiesa pēc vārtu guvuma Asks sadūrās ar pretinieku, gūstot sāpīgu sasitumu.

Mača noslēdzošajās 20 minūtēs laukumā bija līdzīga cīņa un komandas apmainījās ar vārtu gūšanas iespējam. 54.minūtē Anderss Bastiansens izrāvās uz vārtiem pēc teicamas piespēles un guva savas komandas trešos vārtus. Atlikušajā laikā rezultāts vairs nemainījās.

Norvēģijas izlases vārtsargs Larss Haugens šajā mačā tika galā ar visiem 15 pretinieku metieniem.

$d_id=12; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2014/hockey2014star.inc' ?>