Pasaules hokeja čempionāta B apakšgrupas spēlē smagu uzvaru izcīnīja Slovākijas izlase, kas ar rezultātu 4:3 (0:0, 0:1, 3:2, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja Dānijas valstsvienību.

Pēc mierīga pirmā perioda Dānijas izlase otrajā trešdaļā realizēja vairākumu, ar precīzu metienu izceļoties Patrikam Bjorkstrandam. Tas slovākus sapurināja un viņi laukumā sāka darboties ar daudz lielāku enerģiju, taču pretinieku vārtus neizdevās atslēgt līdz 49.minūtei.

Tad Mihals Sersens sodīja dāņus par noteikumu pārkāpumu un vairākumā guva vārtus, bet minūti vēlāk Mareks Viedenskis Slovākiju izvirzīja vadībā. Tomēr pēc 31 sekundes Dānija rezultātu izlīdzināja, kad no vārtu priekšas precīzs bija Niklass Hardts.

Slovākija ar milzīgu līdzjutēju atbalstu turpināja cīņu, Dominikam Granākam 50.minūtē panākot rezultātu 3:2, taču astoņas minūtes pēc tam vairākumā Daniels Nīlsens guva vārtus un panāca pagarinājumu, kurā arī uzvarētājs netika noskaidrots.

Garā pēcspēles metienu sērijā Slovākijai uzvaru nodrošināja Marko Daņo, kurš raidīja ripu vārtu "devītniekā".

$d_id=11; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2014/hockey2015star.inc' ?>