Slovēnijas hokeja izlase svētdien zaudēja izredzes saglabāt vietu pasaules čempionāta elites divīzijā.

Slovēnijas izlase B apakšgrupas spēlē ar rezultātu 1:3 (0:2, 1:0, 0:1) piekāpās ASV, piedzīvojot sesto zaudējumu sešās spēlēs. Līdz ar to slovēņiem nav neviena punkta, bet priekšpēdējā vietā esošajai Dānijai pirms pēdējās spēles, kurā tā tiksies tieši ar Slovēniju, ir četri punkti.

ASV izlase spēli iesāka ar diezgan lielu pārsvaru, un amerikāņi jau piektajā minūtē izvirzījās vadībā, kad Broks Nelsons no tuvas distances raidīja ripu vārtos. 12 minūtes vēlāk Nelsons vairākumā palielināja savas komandas pārsvaru.

Otro periodu Slovēnija aizvadīja pārliecinošāk, bieži iespiežot pretiniekus savā zonā un veidojot draudīgus uzbrukumus. 27.minūtē lieliskā pretuzbrukumā precīzi meta Alešs Musičs. Perioda turpinājumā cīņa nedaudz izlīdzinājās.

Trešā perioda sākumā ASV guva vārtus, kad Nelsona mestā ripa trāpīja pa Džeka Eikela nūju un ielidoja vārtos, rezultātam kļūstot 3:1. Slovēnija turpinājumā vairāk kontrolēja ripu, tomēr metieni pa vārtiem īsti neizdevās un atspēlēties vairs viņi nespēja.

$d_id=85; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2014/hockey2015star.inc' ?>