Pasaules hokeja čempionātā otro "sauso" uzvaru pēc kārtas ceturtdien izcīnīja Somijas izlase, kas ar 2:0 (1:0, 0:0, 1:0) apbēdināja mājinieci Baltkrievijas valstsvienību.

Somijai, kas iepriekšējā mačā ar 4:0 pārspēja Vāciju, tagad kopvērtējumā ar trīs uzvarām krietni uzlabojusi savas iespējas iekļūt ceturtdaļfinālā. Savukārt Baltkrievija, piedzīvojot otro zaudējumu četrās spēlēs, apgrūtināja sev cēlu par vietu labāko astotniekā.

Abus vārtus uzvarētājiem guva Petri Kontiola, kurš otro reizi ripu raidīja jau tukšos vārtos mača izskaņā. Teicami maču aizvadīja somu vārtsargs Peka Rinne, kurš otro reizi pēc kārtas palika "sausā", un kopā viņš nav pārspēts jau 120 minūtes.

Abas komandas mačā bija ļoti kūtras uz metieniem pa vārtiem – kopā izdarīti vien 30 metieni, pa 15 metieniem katrai komandai.