Negaidītu uzvaru 2013.gada pasaules hokeja čempionātā svētdien izcīnīja Šveices valstsvienība, kas ar rezultātu 3:2 (1:0, 0:1, 1:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja vienu no turnīra favorītiem Kanādu.

Mača 13.minūtē Šveice izvirzījās vadībā, kad precīzi meta Deniss Holenšteins, taču otrā perioda vidū kanādietis Endrjū Leds rezultātu izlīdzināja 1:1. Trešajā periodā Kanādai pēc daudzajiem uzbrukumiem beidzot izdevās izvirzīties vadībā, precīzi meta Mets Rīds, tomēr sešas minūtes pirms pamatlaika beigām Nino Nīderreiters ar cīņu vārtu priekšā izlīdzināja rezultātu.

Pagarinājumā pārsvars bija kanādiešiem, taču rezultāts tā arī nemainījās. Līdz ar to sekoja pēcspēles metieni, kurā vajadzēja astoņas sērijas. Šveicei uzvaru nodrošināja Reto Suri.

Tā Šveicei bija tikai otrā uzvara pār Kanādas izlasi. Atgādinām, ka pirmajā mačā Šveice ar 3:2 uzvarēja Zviedriju.

$d_id=45; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2013/hockeystar2013/fe.php' ?>