Krievijas hokeja izlase, kuru vada Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš, ceturtdien Eirohokeja tūres spēlē viesos ar 0:3 piekāpās Somijas valstsvienībai, bet maču abas valstsvienības uzsāka retro formās.

Spēle risinājās Tamperes hallē, kurā pirms 50 gadiem pirmo reizi Somijā risinājās pasaules čempionāts. Somi spēli bija pieskaņojuši vēsturiskai atcerei, tāpēc abas puses 1.periodu aizvadījušas retro formās. Tā kā pirms 50 gadiem pasaules čempionātā uzvarējusi PSRS izlase, tad somi palūguši Krievijas pusi spēli uzsākt retro formās ar uzrakstu uz krūtīm "CCCP".

Abas valstsvienības retro formās aizvadīja pirmo periodu, bet spēles turpinājumā spēlēja ierastajos kreklos. Interesanti, ka visus trīs vārtus mačā Krievijas hokejisti zaudēja, spēlējot savos īstajos spēles kreklos, bet ar PSRS krekliem vārtus nezaudēja.