Pasaules hokeja čempionātā astoto uzvaru astoņās spēlēs ceturtdien izcīnīja Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā Krievijas valstsvienība, kas pēc panākuma ceturtdaļfinālā iekļuva pusfinālā.

Ceturtdaļfinālā Krievija droši ar 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) pārspēja turnīra lielāko sensāciju autori Franciju. Krievijas izlase katrā periodā guva pa vieniem vārtiem – izcēlās Artjoms Aņisimovs, Jevgeņijs Malkins un Aleksandrs Kutuzovs.

Tagad pusfinālā Krievija tiksies ar Baltkrieviju vai Zviedriju, kuras ceturtdaļfināla spēli aizvadīs vēlāk vakarā.

$d_id=118; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2014/hockey2014star.inc' ?>