Pasaules hokeja čempionātā otrdien uzvaru grūtā cīņā guva pašreizējā čempionvienība Zviedrija, kas tikai ar 2:1 (0:0, 1:1, 1:0) pieveica kaimiņus norvēģus.

Zviedrijai tā bija trešā uzvara trīs spēlēs, bet Norvēģijai tas bija pirmais zaudējums trīs spēlēs.

Lai gan visā mačā zviedri izdarīja krietni vairāk metienu (35:14), tas viņiem nedeva šajā mačā "vieglu dzīvi". Otrā perioda sākumā norvēģi pretuzbrukumā guva vārtus un Sonder Oldens šokēja zviedrus, izvirzot Norveģiju vadībā. Tajā brīdī Norvēģijai tas bija tikai trešais metiens pa vārtiem.

Zviedrija izlīdzinājumu panāca tikai otrā perioda beigās, kad vairākumā precīzs metiens "devītniekā" izdevās Joakimam Lindstrēmam. Uzvaras vārtus Zviedrija guva trešā perioda astotajā minūtē pēc Lina Klasena metiena.

$d_id=50; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2014/hockey2014star.inc' ?>